Img 1 Img 2 Img 3

Narozeninová party. Oslavte narozeniny netradičně, pronajměte si parník, který bude k dispozici jen Vám. Zajistíme také pronájem parníku JEN PRO DVA. Oslavte Vaše narozeniny nebo narozeniny dítěte netradičně! Pronajměte si jednu z našich lodí nebo parníků, sdělte nám svou představu o doprovodném programu a občerstvení a proplujte Prahou v exkluzivním prostředí a naprostém soukromí nerušeni nikým cizím. Ať už Vás za doprovodu reprodukované hudby nebo živé kapely bude bavit kouzelník, karikaturista, tanečník nebo barman se svou barmanskou showPlavbu po Vltavě Vám ušijeme na míru k Vaši plné spokojenosti. Loď vyzdobíme dle Vašeho přání a přichystáme Vám výtečné občerstvení ve formě rautu, servírovaného menu nebo grilování na lávovém grilu. Dopřávat si můžete i pestré palety nápojů na lodním baru. Díky sluneční palubě budete svědky majestátních výhledů na Pražský hrad, Karlův most, Národní divadlo a dalších

Narozeniny na lodi

 Nabízíme:

  • ZDARMA možnost vlastní hudby a občerstvení
  • Bohatou nabídku rautových menu 
  • Slevové nápojové balíčky 
  • Zábavné doprovodné programy 
  • Naprosté soukromí moderních lodí a historických parníků

Cena: 

od 3.500 Kč/hodina pronájem malé lodičky

Sdělte nám Vaši představu o plánované akci a poptejte plavbu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ozveme se Vám do 24 hodin od zadání poptávky.

Narozeniny na lodi

Délka plavby

Dle dohody

 

Rezervujte si termín na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo +420 608 713 778. 

TĚŠÍME SE NA VÁS!