Pronájem lodí

Nabízíme pronájem lodi a parníku pro Vaše menší nebo větší soukromé akce, firmy a instituce. Prostory lodě přizpůsobíme Vašim požadavkům. Kapacitně jsme schopni umístit malé i početnější skupiny. V pohodlí a naprostém soukromí pro Vás připravíme program dle Vašeho přání, kompletní pohoštění, živou nebo doprovodnou hudbu a mnohem více. Pronájem lodi je originální zážitek, podtržený výhledem na nejkrásnější historické památky Prahy. Parník Praha a lode Praha jsou skvělým místem pro romantickou chvilku nebo jedinečnou party. Pronájem lodí v Praze můžete využít k uspořádání rodinné oslavy nebo významného jubilea. Výlet lodí Praha jistě ocení jak zamilované páry, tak milovníci historie. Díky našemu sympatickému palubnímu personálu na lodi v Praze zažijete okamžiky, na které budete vzpomínat ještě dlouho poté. Akce na lodi Praha šité na míru.

Firemní akce

Uspořádejte firemní akci na lodi a změňte tak jednotvárnost večírků v nezapomenutelný zážitek. Chcete udělat dojem na obchodní partnery? Uspořádejte firemní akci na lodi. Sestavíme návrh na doprovodný program přímo Vám na míru. Výtečný catering a dobrá zábava je klíčem k obchodnímu úspěchu. 

Rodinné oslavy narozenin

Rodinné setkání v nevšedním a stylovém prostředí? Oslavte narozeniny, výročí, rozlučku se svobodou pronájmem parníku nebo lodi a užijte si oslavu v soukromí během plavby po Vltavě. Celoroční provoz plaveb po Vltavě Vám zaručí, že si Vaši oslavu užijete v létě i zimě, díky vytápěné a klimatizované palubě.

Rozlučky se svobodou

Rozlučte se netradičně se svobodou. Oceníte jak příznivou cenu pronájmu lodi, tak možnost vlastního pohoštění a hudby zdarma. Bavte se během plavby po Vltavě a oslavujte loučení se svobodou ve velkém stylu.

Školní výlety

Udělejte ze všedních školních výletů nevšední zážitek.  Dopřejte dětem trochu nauky, nevšední formou, o historii Prahy. Díky vyhlídkové plavbě přímo v centru se děti dozvědí mnoho zajímavostí nejen o Praze. Přijměte pozvání na plavbu lodí.

Naše lodě