Malé lodě

Příležitost se jistě najde, ať už oslava narozenin pro děti i dospělé, rozlučka se svobodou nebo třeba neformální obchodní setkání. Na lodi pro vás zajistíme lehký oběd nebo večeři. Bar s nápoji je samozřejmostí. A co si určitě vychutnáte, je krásný výhled na Prahu z horní paluby lodě. 

Pokud chcete při plavbě poslouchat svou oblíbenou hudbu, stačí na naši aparaturu připojit váš telefon a párty může začít :)

Dáváte přednost romantice ve dvou? Mít celou loď jen pro sebe, užít si servírovanou večeři a živou hudbu? Vše pro vás rádi zajistíme.

Kapacita malých lodí - maximálně 15 míst

Výlet lodí po Vltavě Praha  Pronájem malých lodí Praha   Pronájem lodi a parníku Praha

Plavba po Vltavě Praha na malých lodích  Výlety na menších lodích v Praze  Výlety na menších lodích po Praze

Retro parníky

Pokud přemýšlíte, kde uspořádat větší narozeninovou oslavu, firemní večírek nebo teambuilding, jste tu správně. S námi se nudit nebudete. Na dětskou oslavu vám zajistíme vystoupení kouzelníka nebo klauna, dětské dílničky nebo třeba malování na obličej. Na párty zařídíme program dle vašeho přání, k dispozici je DJ na ozvučených palubách, živá hudba nebo průvodce.

Obědy i večeře podáváme formou rautu, v hlavní sezóně také grilujeme čerstvé maso a zeleninu. Plně zásobený lodní bar je na našich plavbách samozřejmostí. 

Kapacita retro parníků - podle velikosti parníku 25, 50, 65 nebo 100 hostů. 

Retro parník - výlet na lodi Praha  Pronájem lodí v Praze  Pronájem parníku Praha

Pronájem lodě v Praze - plavba po Vltavě Plavba s večeří Praha  Oslavy na lodi Praha

Párty lodě

Plánujete oslavu nebo firemní akci, kde nesmí chybět doprovodný program? Pak jste tu správně. Naše párty lodě mají prostorný interiér, který využijete pro stolní fotbal, šipky, casino nebo třeba fotokoutek. Uspořádáte zde tak skvělý teambuilding nebo večírek pro vaši firmu, svatební hostinu, ale taky perfektní školní výlet. 

Interiér přizpůsobíme vašim požadavkům, pro náročné hosty zajistíme DJ, karaoke, živou kapelu nebo průvodce. 

Občerstvení formou rautu a grilování na horní palubě při letním počasí jen podkresluje atmosféru této jedinečné plavby, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Kapacita párty lodí - vnitřní paluby 65, 75 a 120 míst k sezení, horní paluby 40 - 60 míst k sezení.

Párty lodě Praha  Horní paluba lodě - párty, oslava  Živá hudba na lodi Praha

Slavnostní oběd - loď Praha  Taneční parket na horní palubě - výletní loď Praha  Restaurace na lodi Praha

Luxusní lodě

Plánujete oslavu nebo firemní akci, a chcete to nejlepší? Pak jste tu správně. Naše luxusní lodě jsou jako stvořené pro akce spojené s doprovodným programem - různé degustace rumů, čokolády nebo třeba piva. Zajistíme také akční program pro vaše hosty, ať už je to fotokoutek, karikaturista, nebo stolní fotbal či šipky. A pokud si chcete s přáteli či rodinou prohlédnout fotografie nebo videa, máme k dispozici TV pro vaši projekci.

Chcete stylově zakončit zkouškové období? Tato plavba se vám bude líbit, zařídíme DJ i karaoke, a užijete si večer plný zábavy. 

Rozmanitá nabídka rautového pohoštění a kvalitní vína na lodním baru jsou samozřejmostí. 

Kapacita luxusních lodí - vnitřní paluby 60 nebo 85 míst k sezení. Horní paluby 85 míst. 

Luxusní lodě pronájem Praha  Restaurace na luxusní lodi Praha  Menu restaurace loď Praha

Doprovodný program lodě Praha Oslava narozenin na lodi Praha  DJ a živá hudba na lodi Praha

Vyhlídkové parníky a výletní lodě

Pořádáte opravdu velkou párty nebo firemní akci? Tato loď je pro vás to pravé. Disponuje oddělenými palubami, a tak je možné během plavby mít zároveň pracovní program s prezentací, a po něm se odebrat na slavnostní večeři na druhé palubě. Akci můžete spojit také s degustací koňaků, rumů nebo čokolády. 

Doprovodný program si zvolte podle typu akce a hostů. Zajistíme vám DJ nebo živou hudbu, ale také stolní fotbal, šipky či fotokoutek. A pokud rádi tančíte, máme pro vás k dispozici taneční parket.

Pohoštění probíhá formou rautu po celou dobu trvání akce, vybírat si můžete z české i mezinárodní kuchyně. K dispozici je lodní bar a využít můžete také speciální nápojové balíčky za výhodnější ceny.

Kapacita výletních lodí - vnitřní paluby 110 nebo 220 míst k sezení. Horní paluby - 100 míst. 

Výletní loď Praha  Paluba výletní lodi Praha  Restaurace výletní lodi Praha

Výletní parník Praha   Uvítání na lodi Praha  Doprovodný program na výletní lodi Praha


Ať již hledáte loď na uspořádání malé soukromé oslavy, párty s kamarády nebo firemní akce, u nás si vyberete. Nabízíme několik typů lodí a rádi vám pomůžeme s výběrem té vhodné pro vaši akci. Na všech lodích nabízíme rautové pohoštění a lodní bar s alkoholickými a nealko nápoji. Trasa plavby záleží na délce plavby, proplouváme historickým centrem Prahy, a doplout můžeme až na Slapy. Tak vzhůru na palubu :)


Naše lodě