Img 1 Img 2 Img 3

romantika s lahvi sektuVltava je krásná řeka linoucí se Prahou. Její břehy lemují různé pamětihodnosti, stavby, ale i panoramatická příroda, která rozhodně stojí za zhlédnutí. Jsou proto pravidelně pořádány vyhlídkové plavby po Vltavě, jichž mohou využít nejen zahraniční turisté, ale také čeští turisté, kteří chtějí obdivovat krásu stověžaté Prahy z Vltavy. Parníky se tak stávají ideálním místem nejen k uspořádání soukromých akcí, oslav a večírků, ale využívají se i k nevšedním plavbám po Praze.

Pronájmy parníku pro soukromé akce Praha

Pronájmy parníku pro soukromé akce Praha zajišťují maximální soukromí. Nemusíte se bát, že by na parník vstoupili jiní lidé, než ti, které jste si pozvali. Pod soukromými akcemi si můžeme představit například oslavu narozenin či Silvestra. Dále si na parníku můžete užívat romantické projížďky ve dvou. Pronájmy parníku pro soukromé akce Praha se nezaměřují na to, jakou akci si na parníku uspořádáte. Vše záleží pouze na Vás a Vašich požadavcích.


S přicházejícím měsícem únor se blíží také přemýšlení nad tím, jak překvapit svého partnera, respektive partnerku na Valentýna. Valentýn je svátek zamilovaných a tento den by měl každý pár strávit nějak originálně. Nabízí se tedy možnost Valentýnská plavba parníkem v Praze. Usednete na parník a budete se kochat večerní či denní krajinou Prahy. Můžete si tak užít Valentýn se vším všudy. Jednak si dát luxusní večeři na parníku při svíčkách, jednak budete cítit studený vánek od řeky.  Romantika je pak pro den Valentýn jako ušitá.

Pronajměte si parník pro svou soukromou akci i Vy.

Pronajměte si parník pro svou soukromou akci i Vy. Můžete tak vyzkoušet, jaké je uspořádat večírek na parníku v Praze. Pozvěte své přátele, známé i blízké, ale také spolupracovníky a užívejte si soukromé akce na parníku. Nezapomeňte jim udělat vyhlídkovou plavbu, aby Prahu poznali se vším všudy.