Img 1 Img 2 Img 3

Plavba lodí do ZOO jako dárek

Uvažujete nad nevšedním dárkem pro Vaše ratolesti, pořádáte narozeninovou oslavu nebo výročí? Objednejte si pronájem parníku nebo lodi, která zakotví přímo u zologické zahrady. Tímto dárkem jistě nezklamete.

Výhodou plaveb do ZOO v rámci rodinných a soukromých oslav je, že Vy rozhodujete o času plavby, a nemusíte se tak podřizovat plavebnímu řádu.

Další výhody:

  • Kotviště v centru Prahy
  • Reprezentativní prostředí historických nebo moderních lodí
  • ZDARMA základní výzdoba – možno i vlastní
  • Sleva na nápoje pro rodinné oslavy a firemní akce
  • Naprosté soukromí
  • Profesionální tým
Během vyhlídkové plavby po Vltavě do ZOO můžete využít pestrou nabídku našich doprovodných programů.
Lodí nebo parníkem do ZOO v Praze

Délka plavby

Dle dohody

Varianty plaveb do ZOO

Vyberte si plavbu s obědem, plavbu s večeří nebo vyhlídkovou plavbu bez jídla, zvolte si doprovodný program – např. klauna nebo kouzelníka pro děti a my se postaráme o vše ostatní. Zajistíme Vám jak výzdobu, tak profesionální výklad o památkách v českém a cizím jazyce. Fantazii se> meze nekladou, tak uvítáme i Váš návrh, jak si plavbu do ZOO zpříjemnit.

Občerstvení na palubě lodi

Oběd nebo večeři podáváme formou rautu či servírovaný. Díky kuchyni na lodi rádi připravíme i lehké občerstvení, snack nebo dortík. Vybrat si také můžete ze široké nabídky nápojů. Naše přátelská posádka se Vám bude ochotně věnovat po celou dobu Vaší oslavy.

Nezávazná poptávka

Váš požadavek zpracujeme nejpozději do 24 hodin. Následná konzultace Vaší plavby a veškerých detailů je zcela ZDARMA. Hledáte plavbu nad rámec výše uvedených variant? Kontaktujte nás s Vaším požadavkem a my se Vám budeme snažit vyhovět tak, abyste byli maximálně spokojeni. TĚŠÍME SE NA VÁS!