Img 1 Img 2 Img 3

Praha, hlavní město České republiky, je kulturním centrem, ale zároveň městem, které nabízí bohatý noční život. Do Prahy se vydávají turisté jak za pamětihodnostmi, tak i za kulturou a hlavně romantikou. Osvícené klikaté ulice doslova vybízí na večerní procházku. Zde stojíme na Prahu romantiky. Ale Praha nabízí mnohem více, o čemž ani lidé možná neví. Jednou z nevšedních možností je večeře na lodi po Vltavě. Chcete-li opravdovou romantiku, neberte svou drahou polovičku na procházku noční Prahou, ale vyzvěte ji na večeři na lodi.
Při večeři můžete plout po řece, kochat se malebnou krajinou a jíst to nejlepší jídlo, které si vyberete. U večeře na lodi po Vltavě můžete svou přítelkyni požádat o ruku, originální žádost o ruku, kterou by si přála snad každá žena. Ale žádost o ruku není vše, na lodi se totiž pořádají i svatby.

Projížďky lodí Prahou

Projížďky lodí Prahou se staly velmi oblíbené, a to nejen mezi páry, které vyhledávají romantiku, ale také mezi přáteli a rodinami. Projížďky lodí Prahou jsou naplánovány tak, abyste viděli malebnou přírodu, krásu stověžaté Prahy a také pamětihodnosti, které lemují břeh Vltavy. Do projížďky můžete zakomponovat i firemní akce či teambuilding.

Teambuilding na lodi v Praze

Pro pracovníky je připraven teambuilding na lodi Praha, díky němuž bude vzdělávání mnohem záživnější. Aktivity nemusí probíhat pouze v přírodě, ale také na lodi, což je originální a pracovníci si tak hry více užijí. Společně budou překonávat překážky a výzvy s radostí, protože teambuilding na lodi Praha je zatím ještě neobvyklou činností, které moc lidí nevyužívá. Vztahy mezi pracovníky tak budou zlepšeny a uvědomí si v týmu své role. Dopřejte jim při budování vztahů jedinečnou atmosféru, kterou nabízí právě loď na Vltavě.
Stejně jako proplouvají ve svém zaměstnání, musí překonávat překážky a splňovat úkoly, tak se budou muset zařídit také na lodi v Praze.