Img 1 Img 2 Img 3

Studentský život je velmi lákavý a každý by se do něj rád vrátil. Každou noc večírky na kolejích, příchod na přednášky jen když se zachce. Studenti si však na večírcích potrpí, protože právě tak si zpestří nudný studentský život plný přednášek. Párty se pořádají na kolejích, v barech či na diskotékách, ale studentské večírky na Vltavě? To tady ještě nebylo. Zpestření života studentů nastává ve chvíli, kdy objeví, že večírky mohou být i jiného charakteru.

Večírky na Vltavě jsou pro všechny

Však studenti nejsou všichni, kdo si na parníku mohou užívat nočního života. Dnes si večírky na Vltavě mohou pořádat všichni, kteří chtějí mít zpestřený noční a kulturní život. Mimo jiné nemusí být hlavní dominantou alkohol a jídlo, ale také zábava, která na žádné párty nesmí chybět. Možná se ale budete sami sebe ptát, co za zábavu máme na mysli? Velké oblíbenosti se těší například karaoke na parníku. Nejen, že se skvěle pobavíte, ale dostanete ze sebe své pěvecké schopnosti. Karaoke na parníku může být součástí i studentských večírků.

Parníky nejsou předmětem pouze nočního života


Parníky nejsou předmětem pouze nočního života, protože se na něm dají pořádat nejrůznější společenské akce, ale i propagační akce. Mimo jiné jsou velmi oblíbená školení na parníku, která zpříjemní celkovou atmosféru. Vaši zaměstnanci tak na školení nebudou chodit neradi, právě naopak. Plavbou si zpříjemní celé posezení na školení, mohou sledovat okolí, a přitom se školit ve svém oboru. Nezní to fantasticky?


Vše ale záleží pouze na Vás, jak moc svým zaměstnancům školení zpříjemníte. Ke školení na parníku se dnes přiklání stále více firem, které těší bohatá návštěvnost zaměstnanců. Po školení je možné uspořádat večírek a užívat si karaoke na parníku. Váš pracovní tým tak bude maximálně spokojen a do práce bude chodit s chutí. Kdo by si nepřál mít zaměstnavatele pořádající akce na parníku?