Img 1 Img 2 Img 3

Speciální akce

Narozeninová party. Oslavte narozeniny netradičně, pronajměte si parník, který bude k dispozici jen Vám. Zajistíme také pronájem parníku JEN PRO DVA.

Dárkové poukázky
Věnujte plavbu jako dárek!

 

Nevíte si rady s dárkem k narozeninám či výročí? Věnujte svým nejdražším Plavbu po Vltavě. Čeká na Vás výborná večeře, živá hudba a nejkrásnější pohledy na pražské památky. Dárkové certifikáty na plavbu lodí představují ideální dárek pro každou příležitost.

Firmy mohou obdarovat své obchodní partnery nebo je použít k vhodné motivaci a ohodnocení svých zaměstnanců. Dárkový poukaz na Plavbu lodí Praha je originálním dárkem pro každého.

Dárkový poukaz na plavbu lodí můžete využít na:

  • Vyhlídková plavba s večeří 2h/ 3h
  • Vyhlídková plavba s obědem 2h 
  • Vyhlídková plavba Happy hour 1h

Výhody:

  • Dnes poukaz objednáte a ještě dnes Vám přijde na email k vytisknutí
  • Platnost 6 měsíců od zakoupení
  • Snadno rezervujete plavbu telefonicky dle výběru 
  • Možnost napsání textu k věnování
  • Historické centrum Prahy jako na dlani

 

REZERVACE DÁRKOVÝCH POUKAZŮ ZDE:

TEL:+ 420 608 713 778 nebo EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

romantika s lahvi sektuVltava je krásná řeka linoucí se Prahou. Její břehy lemují různé pamětihodnosti, stavby, ale i panoramatická příroda, která rozhodně stojí za zhlédnutí. Jsou proto pravidelně pořádány vyhlídkové plavby po Vltavě, jichž mohou využít nejen zahraniční turisté, ale také čeští turisté, kteří chtějí obdivovat krásu stověžaté Prahy z Vltavy. Parníky se tak stávají ideálním místem nejen k uspořádání soukromých akcí, oslav a večírků, ale využívají se i k nevšedním plavbám po Praze.

Praha, hlavní město České republiky, je kulturním centrem, ale zároveň městem, které nabízí bohatý noční život. Do Prahy se vydávají turisté jak za pamětihodnostmi, tak i za kulturou a hlavně romantikou. Osvícené klikaté ulice doslova vybízí na večerní procházku. Zde stojíme na Prahu romantiky. Ale Praha nabízí mnohem více, o čemž ani lidé možná neví. Jednou z nevšedních možností je večeře na lodi po Vltavě. Chcete-li opravdovou romantiku, neberte svou drahou polovičku na procházku noční Prahou, ale vyzvěte ji na večeři na lodi.
Při večeři můžete plout po řece, kochat se malebnou krajinou a jíst to nejlepší jídlo, které si vyberete. U večeře na lodi po Vltavě můžete svou přítelkyni požádat o ruku, originální žádost o ruku, kterou by si přála snad každá žena. Ale žádost o ruku není vše, na lodi se totiž pořádají i svatby.

Studentský život je velmi lákavý a každý by se do něj rád vrátil. Každou noc večírky na kolejích, příchod na přednášky jen když se zachce. Studenti si však na večírcích potrpí, protože právě tak si zpestří nudný studentský život plný přednášek. Párty se pořádají na kolejích, v barech či na diskotékách, ale studentské večírky na Vltavě? To tady ještě nebylo. Zpestření života studentů nastává ve chvíli, kdy objeví, že večírky mohou být i jiného charakteru.