Img 1 Img 2 Img 3

Parníky | Lodě

Lužnice

Luxusní loď Lužnice

Patří bezpochyby k nejluxusnějším lodím v centru Prahy. Můžete si vychutnat tříhodinovou romantickou plavbu, kde Vám přátelská posádka servíruje gastronomické lahůdky, a to vše za doprovodu pianistky a malebných pohledů na skvosty metropole. Interiér této luxusní lodi je ideální pro romantickou schůzku, či pracovní setkání pro náročnější klientelu.

Loď Lužnici si můžete pronajmout pro svou firemní akci, večírek, raut či teambuilding. Zrovna tak můžete realizovat na parníku školení, prezentace, přednášky nebo obchodní jednání. Plavidlo připravíme přesně tak, jak si budete přát

Parník Šumava

Kolesový parník Šumava

Patří mezi nejstarší kolesové parníky a od roku 1951 svezl již přes několik desítek tisíc cestujících. Po rekonstrukci je využívám převážně k vyhlídkovým plavbám po Praze. Je možné si jej také pronajmout k nejrůznějším soukromým akcím.

Parník Šumava si můžete pronajmout pro svou firemní akci, večírek, raut či teambuilding. Zrovna tak můžete uskutečnit na parníku školení, prezentace, přednášky nebo obchodní jednání. Parník přichystáme dle Vašeho přání

Restaurační loď Valencia

Restaurační loď Praha

Restaurační loď Praha je v současné době využívána především k vyhlídkovým plavbám a firemních akcím. Zčásti zastřešená paluba ja pro Váš fotoaparát jak stvořená!

Loď Praha si můžete pronajmout pro svou firemní akci, večírek, raut či teambuilding. Zrovna tak můžete uskutečnit na parníku školení, prezentace, přednášky nebo obchodní jednání. Loď nachystáme dle Vašich představ.

 

Loď Bohemia

Loď Bohemia

Loď Bohemia byla uvedena do provozu v roce 1984. Prošla také řadou rekonstrukcí a v současné době je využívána nejen k vyhlídkovým plavbám po Vltavě, firemním akcím, ale třeba i k soukromému pronájmu a oslavě narozenin. Hosté si dopřávají občerstvení přímo v hlavním prostoru vnitřní paluby a v případě zájmu zajistíme i grilování.

Loď Bohemia si můžete pronajmout pro svou firemní akci, večírek, raut či teambuilding. Stejně tak můžete realizovat na parníku školení, prezentace, přednášky nebo obchodní jednání. Loď pro Vás nachystáme dle Vašich představ.

Parník Vyšehrad

Parník Vyšehrad

Vyšehrad je největším a nejstarším parníkem v Praze, které je dodnes poháněno parním strojem. Na vodu byl spuštěn v roce 1938 v ústecké loděnici. Poslední rekonstrukce proběhla v roce 1992 a od té doby je na palubě parníku je k dispozici restaurace, kavárna, vinárna a bar. Občerstvení přímo ve vnitřní palubě je samozřejmostí, na přání klienta je opět možno zajistit grilování na horní palubě.

Parník Vyšehrad si můžete pronajmout pro svou firemní akci, večírek, raut či teambuilding. Zrovna tak můžete realizovat na parníku školení, prezentace, přednášky nebo obchodní jednání. Parník nachystáme dle Vašich představ.

Parník Vltava

Parník Vltava

Kolesový parník Vltava patří spolu s Vyšehradem ke dvěma posledním parníkům na Vltavě. Na vodu byl spuštěn v roce 1940 v pražských loděnicích. Kdysi sloužil hlavně k osobní přepravě. Pojme 200 osob.

Parník Vltava si můžete pronajmout pro svou firemní akci, večírek, raut či teambuilding. Zrovna tak můžete realizovat na parníku školení, prezentace, přednášky nebo obchodní jednání. Parník nachystáme dle Vašich představ.

Loď Adria

Loď Adria

Loď Adria patří k těm menším na Vltavě. Kapacita lodě je 12 osob. Slouží tedy především pro menší skupinky. V žádném případě to ale neznamená, že jsou hosté o něco ochuzeni. Vybavení lodičky je až na kuchyň téměř totožné s velkými loděmi. Disponuje kavárnou, barem, WC i topením.

Loď Adrie si můžete pronajmout pro svou rozlučku se svobodou, večírek, raut či teambuilding. Zrovna tak můžete realizovat na parníku školení, prezentace, přednášky nebo obchodní jednání. Plavidlo nachystáme dle Vašich představ.

Loď Cecílie

Loď Cecílie

Loď Cecílie je další z plavidel, které zdobí břehy řeky Vltavy. Pojme neuvěřitelných 450 osob, z toho 200 ve vnitřních palubách a 250 na venkovních palubách. Není tedy divu, že se využívá k takovým akcím jako diskotéky na lodi nebo seznamovací večírky.

Loď Cecílie si můžete pronajmout pro svou firemní akci, večírek, raut či teambuilding. Zrovna tak můžete realizovat na parníku školení, prezentace, přednášky nebo obchodní jednání. Plavidlo nachystáme dle Vašich představ.

Loď Šárka

Loď Šárka

Loď Šárku jste mohli poprvé spatřit na Vltavě v roce 2009. Tato krásná nablískaná lodička vyrobena z mahagonového dřeva v Itálii je poháněna unikátním hybridním elektromotorem, které se tak bezpochyby postará o velmi tichou a ekologickou jízdu. Díky své velikosti ladně propluje Čertovkou, a hosté tak mají dechberoucí pohledy na Malou Stranu a Velkopřevorský mlýn!

Pronajměte si tuto kouzelnou lodičku, napijte se šampaňského a zakousněte se do delikates, které Vám na Vaše přání rádi zajistíme. Ideální jako dárek pro svou drahou polovičku!