Img 1 Img 2 Img 3

Narozeninová party Oslavte narozeniny netradičně, pronajměte si parník, který bude k dispozici jen Vám. Zajistíme také pronájem parníku JEN PRO DVĚ osoby.

Narozeninová párty

REZERVACE ZDE: +420 608 713 778 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Popis:

Narozeninová párty s plavbou po Vltavě v centru Prahy

  • Možnost vlastní  hudby
  • Minimální počet lidí neexistuje
  • ZDARMA základní výzdoba, náročnější výzdoba dohodou
Datum a čas:

Nutná rezervace

Cena:

od 3.900,-Kč menší lodě

od 5.900,-Kč až 9.900,-kč větší parník

uvedené ceny jsou bez jídla a bez nápojů, ceny pak za hodinovou paušální sazbu

Netradiční narozeniny

Oslavte Vaše narozeniny nebo narozeniny dítěte netradičně! Pronajměte si jednu z našich lodí nebo parníků, sdělte nám svou představu o doprovodném programu a občerstvení a proplujte Prahou v exkluzivním prostředí a naprostém soukromí nerušeni nikým cizím. Ať už Vás za doprovodu reprodukované hudby nebo živé kapely bude bavit kouzelník, karikaturista, tanečník nebo barman se svou barmanskou show, Plavbu po Vltavě Vám ušijeme na míru k Vaši plné spokojenosti. Loď vyzdobíme dle Vašeho přání a přichystáme Vám výtečné občerstvení ve formě rautu, servírovaného menu nebo grilování na lávovém grilu. Dopřávat si můžete i pestré palety nápojů na lodním baru. Díky sluneční palubě budete svědky majestátních výhledů na Pražský hrad, Karlův most, Národní divadlo a dalších skvostů metropole.